HONGTAO Noel Epoksi Kalıp Noel Kolye Noel Tema DIY El Sanatları Silikon Kalıp Reçine Kalıp Noel Süslemeleri Kristal Kalıp (1)

HONGTAO Noel Epoksi Kalıp Noel Kolye Noel Tema DIY El Sanatları Silikon Kalıp Reçine Kalıp Noel Süslemeleri Kristal Kalıp (1)

₺ 205.80

Malların

Durum : %100 % yepyeni ve yüksek kalite.Malzeme : Silikon.Renk : Mavi.Boyutu : resim gösterisi olarak.Paket içeriği : 1 x Silikon Kalıp.Değer Veriyorsunuz : Hediyelerinizi sevdiklerinize, arkadaşlarınıza doğum günlerinde, Noel'de, Yeni Yıl'da, düğünlerde vb. Verin.DIY zanaatkarlarınız için epoksi reçine kalıpl Ardüzenli kalıp stili, serbest, esneklik, görünüm, bireyselliğinizi ve asil zevkinizi tam olarak ifade edebilir.Bu reçine kalıbı size böyle bir his verir ve bazı benzersiz reçine el sanatları yapar.Nasıl serbest bırakılır : Genellikle, çoğu reçine tabakası kalıptan kolayca çıkarılır.Üretim yöntemi : 1. Reçineyi ölçüm kabına dökün ve yavaşça karıştırın.Gerekirse, üzerine parıltı ekleyebilir veya boyayabilirsiniz.2. Kalıba dökün ve yavaşça karıştırın.24 saat dayanabilir ve dışarı çıkabilir.Silikon kalıp nasıl temizlenir ve saklanır : 1. Ilık su, sabun, sürtünme alkolü vb. İle temizledikten sonra. yumuşak bir bezle silin.Parlaklığı korumak ve kalıbın ömrünü uzatmak için her kullanımdan sonra kalıbı temizleyin.2. Reçine silikon kalıbını doğrudan güneş ışığından ve tozdan korunan bir yerde saklayın.İpuçları : 1. Sadece silikon kalıp sağlıyoruz.Lütfen kendinizinkini yapın!2. Sıktıktan ve deforme olduktan sonra, sadece bir süre dinlenmeniz ve ardından durumu geri yüklemeniz gerekir.3. Kullanımdan sonra, lütfen su ile yıkayın, sonra kurulayın, düz bir şekilde saklayın ve serin bir yerde saklayın.4. Lütfen ısıtma ve keskin aletlerden kaçının.Silikon Kalıp sadece, diğer aksesuarlar dahil değildir resimde demo.Not : Hiçbir perakende paket.Izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!.


Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın