Parafin Tedavi Eldivenleri, Güzellik Salonları için Ev Kullanımı için İyi Geçirgenlik Ev Kaplıca Tedavisi Eldivenleri(2)

Parafin Tedavi Eldivenleri, Güzellik Salonları için Ev Kullanımı için İyi Geçirgenlik Ev Kaplıca Tedavisi Eldivenleri(2)

₺ 190.80

Malların

Cilt Bakımı : Parafin ağda eldiveni, yıpranmış nasırları ve çatlamış cildi yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur, cildi daha iyi hale getirir.Cildi İyileştirmek : Cildi iyileştirmek ve harekete geçirmek için ideal olan parafin eldiveni, sert eklemleri ve kasları yatıştırmak için de idealdir.Rahat Kullanım : Parafin mumu eldivenleri, kullanmanız için uygun olan özel balmumu eritme makineleri olmadan suda erir.Yaygın Kullanım : Güzellik salonlarında kullanım için mükemmeldir ve ayrıca evde DIY eller veya ayak güzellik bakımları yapabilirsiniz.Emilimi Teşvik Edin : Dokunmamış örgü kumaş tabakası ile sızdırmaz ve cilt emilimini teşvik etmek için iyi geçirgenliğe sahiptir.Özellik : 1. Cilt Bakımı : Parafin ağda eldiveni, yıpranmış nasırları ve çatlamış cildi yumuşatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur, cildi daha iyi hale getirir.2. Cildi İyileştirmek : Cildi iyileştirmek ve harekete geçirmek için ideal olan parafin eldiveni, sert eklemleri ve kasları yatıştırmak için de idealdir.3. Emilimi Teşvik Edin : Dokunmamış örgü kumaş tabakası ile sızdırmaz ve cilt emilimini teşvik etmek için iyi geçirgenliğe sahiptir.4. Rahat Kullanım : Parafin mumu eldivenleri, kullanmanız için uygun olan özel balmumu eritme makineleri olmadan suda erir.5. Yaygın Kullanım : Güzellik salonlarında kullanım için mükemmeldir ve ayrıca evde DIY eller veya ayak güzellik bakımları yapabilirsiniz.Nasıl Kullanılır : 1. Eldivenleri sıcak suda yaklaşık 5 dakika ısıtın.2. Sıcaklık göstergesinin kırmızıya dönmesini ve banafin balmumunun sıvıya dönmesini bekleyin.3. Gösterge koyu gridir, bu da el / ayak kapağının kullanım için kesilebileceğini gösterir.4. Yaklaşık 15 dakika boyunca eldiven / ayak eldiveni kullanın.Şartname : Öğe Türü : Parafin Ağda Eldive Nmalzeme : ABS, dokunmamış net kumaşFlavor : Lavender Foot Eldivenboyutu : Yaklaşık. 192x330mm / 7.56 X12. 99 in Hand Eldiven Boyutu : Yaklaşık. 195x270mm / 7.68 X10. 63 ın Suitable : güzellik salonları İçin, ev kullanımı Paket Listesi : 2 x El Balmumu Glovesor2 x Ayak Balmumu Eldiven.


Temel özellikleri

Item Type:
Paraffin Waxing Gloves
Material:
ABS, non woven net cloth
Flavor:
Lavender
Foot Gloves Size:
Approx. 192 X 330mm / 7.56 X 12.99in
Hand Gloves Size:
Approx. 195 X 270mm / 7.68 X 10.63in
Suitable:
For beauty salons, home use
Package List:
2 x Hand Wax Glovesor :
2 x Feet Wax Gloves :

Verilen bu kadar mal satın