Maxmartt Doldurma Boynu, Alüminyum Alaşımlı Kaynaklı Yağ Deposu Doldurma Boynu Kapaklı 1.5 1 1/2 OD Yakıt Tankları için

Maxmartt Doldurma Boynu, Alüminyum Alaşımlı Kaynaklı Yağ Deposu Doldurma Boynu Kapaklı 1.5 1 1/2 OD Yakıt Tankları için

₺ 75.27

Malların

1.MALZEME : İyi mukavemet ve kaynak özellikleri için yüksek kaliteli havacılık alüminyum. 2.DOLGU BOYUN : Pürüzsüz bitmiş tasarım, dayanıklı ve uzun ömürlü. 3.STANDART : Havacılık hortumu takma gereksinimlerini, hassas toleransa hassas takım tezgahını karşılar. 4.UYGUN İÇİN : toplama yağ tankı, dolum yağ tankı, su tankı, kuru yağ tankı, vb. 5.AKSESUARLAR : O-şekilli o-ring ve alüminyum vidalı kapak ile birlikte gelir. 1.MALZEME : İyi mukavemet ve kaynak özellikleri için yüksek kaliteli havacılık alüminyum2.DOLGU BOYNU : Pürüzsüz bitmiş tasarım, dayanıklı ve uzun ömürlü3.STANDART : Havacılık hortumu montaj gereksinimlerini,hassas takım tezgahını hassas toleransa karşılar4.UYGUN İÇİN : toplama yağ tankı, dolum yağ tankı, su tankı, kuru yağ tankı, vb5.AKSESUARLAR : O-şekilli o-ring ve alüminyum vidalı kapak ile birlikte gelir.


Temel özellikleri

Condition:
100% Brand New
Material:
Aluminium alloy
Color:
As Pictures Shown
Cap Diameter:
approx.54mm/2.1in
Cap Height:
approx.15mm/0.6in
Overall Height:
approx.56mm/2.2in
Hole Diameter:
approx.38mm/1.5in(1 1/2'')
Neck External Diameter:
approx.44.5mm/1.8in,(Step Length
Neck thread:
M48 x 2.5
Cap thread:
M48 x 2.5
Package Weight:
Approx.95g
Package list:
1 * Filler Neck with Cap :
Please Notice:
1.Due to manual measurement,please allow 0-0.05 inch error and make sure you don't mind before ordering,thank you for your understanding. :
2.There may be subtle chromatic aberrations between objects and images,and we that we have adjusted to the most realistic state. :
3.If you have any product problems,please contact us in time,we will provide you with the best service and wish you a happy life. :

Verilen bu kadar mal satın