Çelik Yassı Yıkayıcı, Çinko Kaplama Kaplama, ASME B18. 22. 1, No. 2 Vida Boyutu, 3/32 ID, 7/32 OD, 0.020 Kalın (100'lü Paket)

Çelik Yassı Yıkayıcı, Çinko Kaplama Kaplama, ASME B18. 22. 1, No. 2 Vida Boyutu, 3/32 ID, 7/32 OD, 0.020 Kalın (100'lü Paket)

₺ 15.81

Malların

Düz rondela, bağlantı elemanı yük dağılımı için bir yatak yüzeyi sağlar veya aralayıcı görevi görür.Çelik, mukavemetin birincil husus olduğu uygulamalarda sıklıkla kullanılır.Çinko kaplama korozyona karşı dayanıklıdır ve yansıtıcı bir görünüme sahiptir.ASME B18.22.1 spesifikasyonlarına uygundur.Çelik yassı yıkayıcı çinko kaplamalı bir yüzeye sahiptir ve Amerikan Makine Mühendisleri Derneği ASME B18.22.1 spesifikasyonlarına uygundur.Düz rondela, bağlantı elemanı yük dağılımı için bir yatak yüzeyi sağlar veya bileşenler arasında bir aralayıcı olarak kullanılır.Çelik, mukavemetin birincil husus olduğu uygulamalarda sıklıkla kullanılır.Çinko kaplama korozyon direnci sunar ve yansıtıcı bir görünüme sahiptir.Rondelalar, bir bağlantı elemanının yükünü bir yüzeye dağıtır ve ayrıca ara parçalar, yaylar, şimler veya kilitleme cihazları olarak da kullanılabilir.Birkaç farklı yıkayıcı stili, çeşitli uygulama ve kurulum gereksinimlerine uygundur.En yaygın stil düz bir yıkayıcıdır.Daha özel rondelalar ek avantajlar sağlar.Örneğin bir bardak yıkayıcı, bağlantı elemanlarının elektrik akımlarından korunmasına yardımcı olurken, bir kilit yıkayıcı monte edilmiş bir iş parçasında ek güvenlik sağlar.


Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın