Bebek Kase, Yalıtım Kase için Uygun Pratik Ev için Açık(Limon sarı termostatik kase)

Bebek Kase, Yalıtım Kase için Uygun Pratik Ev için Açık(Limon sarı termostatik kase)

₺ 233.10

Malların

Destek USB manyetik şarj, mühürlü şarj portu, yıkanabilir, uzun ömürlü.Yüksek kaliteli ABS +361 paslanmaz çelik malzeme kullanarak, güvenli, dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır.Akıllı ısıtma kabı, yiyecekleri uzun süre 40 ℃ sabit bir sıcaklıkta tutabilir.Akıllı frekans dönüşüm sabit sıcaklık, pil göstergesi ve sıcaklık göstergesi ile.Kaymaz lastik pedi, eğimli bir yüzeye yerleştirildiğinde kayması kolay değildir, bebeklerin yemesi için uygundur.Özellik : 1. Akıllı ısıtma kabı, yiyecekleri uzun süre 40 ℃ sabit bir sıcaklıkta tutabilir.2. Destek USB manyetik şarj, mühürlü şarj portu, yıkanabilir, uzun ömürlü.3. Yüksek kaliteli ABS +361 paslanmaz çelik malzeme kullanarak, güvenli, dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır.4. Akıllı frekans dönüşüm sabit sıcaklık, pil göstergesi ve sıcaklık göstergesi ile.5. Kaymaz lastik pedi, eğimli bir yüzeye yerleştirildiğinde kayması kolay değildir, bebeklerin yemesi için uygundur.Uzun süre sabit bir sıcaklıkta muhafaza edebilirsiniz #316 paslanmaz steel Product Özellikler : kase gıda sınıfı paslanmaz çelik kullanır, ve kase altındaki hızlı bir şekilde ısıtılır ABSLiner malzeme Bebek Bowl Material özellikler : Öğe Türü : : : ; yüksek tanımlı ekran sıcaklık, manyetik şarj görüntüleyebilir ve yıkama sırasında su girişini önlemek için şarj portu kapalı olabilir.3000m Ah Weight : Yaklaşık 1.2 saat Kapasiteli Pil (Dahili)2.4 hakkında hours Battery Modeli : 18650 Lityum Pil için ısı koruma için 400ml Charging Süresi : Yaklaşık 2 Hours Use Süresi : Sürekli ısıtma 21 WCapacity ürün Modeli : HWW-113 Working Voltaj : 7.4 VRated Akımı : 2.8 ARated Güç : : : . 539-559g / 19-19. 7 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 19x13.5x8.5 cm / 7.5x5.3x3.3 inçpaket Listesi : 1 x bebek Kasesi1 x Şarj Kablosu1 x Çince ve ingilizce Kılavuzu1 x kapaknot : 1. Yanlış kullanımdan kaynaklanan olası zararları önlemek için lütfen ürünü kullanım kılavuzunda açıklanan yönteme uygun olarak kullanın.2. Bebeği beslemeden önce, yiyeceklerin aşırı ısınmasından kaynaklanan haşlanmaları önlemek için lütfen aydınlatma koşullarını ve sıcaklık istemlerini kontrol edin.Bu ürün lityum piller içerir ve mikrodalga gibi diğer ısı kaynaklarına yerleştirilemez.


Temel özellikleri

Item Type:
Baby Bowl
Material:
ABS
Liner material:
#316 stainless steel
Product Features:
The bowl uses food-grade stainless steel, and the bottom of bowl is quickly heated, which can maintain a constant temperature for a long time; high-definition display can view temperature, magnetic charging, and sealed charging port to avoid water ingress during washing.
Product Model:
HWW-113
Working Voltage:
7.4V
Rated Current:
2.8A
Rated Power:
21W
Capacity:
400ml
Charging Time:
About 2 Hours
Use Time:
Continuous heating for about 1.2 hours, heat preservation for about 2.4 hours
Battery Model:
18650 Lithium Battery (Built-In)
Battery Capacity:
3000mAh
Weight:
Approx. 539-559g / 19-19.7oz
Product Size:
Approx. 19x13.5x8.5cm / 7.5x5.3x3.3in
Package List:
1 x Baby Bowl :
1 x Charging Cable :
1 x Chinese and English Manual :
1 x Lid :
1. To avoid potential harm due to misuse, please use the product in accordance with the method described in the user manual. :
2. Before feeding the baby, please check the lighting conditions and temperature prompts to avoid scalds caused by overheating of the food. This product contains lithium batteries and cannot be placed in other heat sources such as microwav :

Verilen bu kadar mal satın