subrtex Banyo Halı Yumuşak Çizgili Peluş Banyo Paspas Emici Ev Kat Mat Hızlı Kurutma Makinesi Yıkama (Çikolata, 18 x 48)

subrtex Banyo Halı Yumuşak Çizgili Peluş Banyo Paspas Emici Ev Kat Mat Hızlı Kurutma Makinesi Yıkama (Çikolata, 18 x 48)

₺ 86.97

Malların

【YUMUŞAK HİS】Geleneksel şönilden farklı olarak, bu mat daha iyi malzeme, daha yumuşak tüy, daha sıkı ve daha kalın ve daha güçlü su emilimine sahiptir. 【SATIN ALMA REHBERİ】 Bu paspasın üç boyutu vardır : 16"*24", 20"*32",18" x 48", 24" * 60".Saç uzunluğu 1 inç ve 0.8 inç, yüksek yoğunluklu. 3 renk, her zaman dünyanızı aydınlatabilecek bir renk vardır. 【YERİNDE KALIN】 Banyoda zeminde genellikle kaygan ve kayması kolay su damlacıkları vardır.Özel sıcakta eriyen taban, zeminin kuru kalmasına ve düşmesinin kolay olmamasına yardımcı olur. 【SU EMME】 Battaniyenin yüzeyi suyu hızlı bir şekilde emer, odayı etkili bir şekilde temiz tutar ve tabandaki nem nedeniyle odadaki su izlerinden kaçınır. 【Sıcak ipuçları】 Uzun ve kısa zımbalı şönil ped, sünger ara tabaka yok, makine yıkama, cüruf yok, hızlı bakım.Güzel sarılmış, dayanıklı, güzel ve makinede yıkanabilir.Renk dolu ve üç boyutlu, kabartmak yoğun, el yumuşak hissediyor ve cilt dostu ve çok yumuşak.İşçilik mükemmel ve battaniye iyi durumda.Kazık aralığı nispeten küçüktür.Kıllar uzun ve dense.It suyu hızlı bir şekilde emer ve kayması kolay değildir.Renkli ve çok renkli, hayat sadece bir taraf değil, her zaman bir tür renk değil, şarabı daha rahat hale getirmek için ayarlayabilirsiniz.Zengin, rahat ve tembel, nefes alırken hayatın orijinal görünümünün tadını çıkarın ve daha olası gelecekleri keşfedin.


Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın